
Основні напрями патріотичного виховання:
* Формування уявлень про сім'ю, родину, рід і родовід;
*Краєзнавство;
*Ознайомлення з явищами суспільного життя;
*Формування знань про історію держави, державні символи;
*Формування знань про людство, традиції і обряди українського народу!
Національно-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління, формуванням на прикладах історії становлення Української державності, українського козацтва, героїки визвольного руху, досягнень у галузі науки, культури, мистецтва, спорту, політики.
Рід наш прекрасний духовністю. З найдавніших часів наші пращури відбирали найцінніші надбання, збагачуючи їх, і бережливо передавали з покоління до покоління. Українці вміли відчувати природу, черпати здоров’я, силу й красу з її лона. Всі творчі сили людини були спрямовані на зміцнення сім’ї, свого роду. Отож не забудьмо свого прямого обов'язку і продовжимо справу наших предків.
ПЕДАГОГІЧНА РАДА
Згідно річного плану ДНЗ 8лютого 2018 року в дошкільному навчальному закладі відбулася педагогічна рада за темою: "Патріотичне виховання дошкільника в сучасному суспільстві".
Під час педагогічної ради було проаналізовано стан роботи з національно - патріотичного виховання дошкільників, звернуто увагу на роль народних традицій, обрядів фольклору, як джерела патріотичного виховання, казок-як засіба духовно-морального виховання дошкільника.
За результатами обговорювання питань вирішили: продовжувати піднімати рівень сформованості патріотичних почуттів, національної свідомості засобами інтегрованої освітньої діяльності, залучати батьків до виховного процесу методами спільної роботи: проведенням екскурсій до музею, пам'ятників історії, мистецтва, проведенням бесід, тематичних розваг, організовувати спільні читання казок....










Історія сучасной України-це великий скарб нащадкам. Зберігати її дуже складно. Із поколінь в покоління передаються справжні історії, які і є дійсним історичним фундаментом. Так одна з головних подій яка відбулася у кінці грудня 1918року і про яку наголосили у січні 1919р на Софіївському Майдані в Києві -прийняття Акту возз'єднання Української Народної республики та Західноураїнської Народної республики. Багато часу вже минуло від тієї події, утім вона настільки важлива для українського народу, що День об'єднання двох республік у єдину Соборну Державу, нині вважають національним святом. Українська мета- єдність, свобода і незалежність-основа державності.
Цього дня в нашому закладі в рамках святкування Дня Соборності України були проведені заходи на яких діточки поглиблювали знання про свою країну, її історію, геральдику, традиції.










25 лютого в старших групах закладу були проведені тематичні заняття з нагоди відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки . діти знайомились з творчістю Л.Українки, через вірші «На зеленому горбочку» , «Вишеньки». Під час проведення таких заходів у дітей формується свідоме ставлення до авторського слова, вміння помічати особливості мовлення. Малеча вчиться виокремлювати образне мовлення та відтворювати його. Розвинують пам'ять , бажання читати її вірші ,слухати уважно твіри, відповідати на запитання. Виховується любов до поезії, Батькивщини, підтримується інтерес до художньо-мовленнєвої діяльності.






Відзначення Дня пам'яті та примирення , Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні сприяє вихованню у дітей патріотичних почуттів. Тематичні заняття, які проходили у всіх вікових групах, мета яких формування свідомого грамодянина, патріота є запорукою у майбутньому нашої сили єдності та перемоги. Вміння ЦІНУВАТИ МИР, безкомпромісно захищати його всіма РОЗУМНИМИ засобами це все те, що закладається з малечі. Шановні Батьки , хай править гасло " Ніколи знову" !!!!!





